Pronat

Vile moderne ne shitje , Rezidenca Long Hill Tirana - Tirana - Rezidenca Long Hill

Per Shitje 1,200,000€

Tipare

  • ID: 1409
  • Lloji I prones: Vile
  • Siperfaqe: 350.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 1,200,000€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet super vile moderne ne rezidencen Long Hill. Vila eshte plotesisht e mobiluar lux. Vila eshte e organizuar ne 3 kate nga ku kati 0 perfshin dhomat e gjumit secila me tualet perkates. Ne katin 1 ndodhet salloni madh i ndenjes dhe kuzhina , ne katin 3 ndodhen dhoma te tjera pritjeje si dhe nje ambjent me sauna dhe jacuzzi. Vila disponon verande dhe nje oborr te madh i cili ka gjate gjithe dites ndricimin nga dielli . Gjithashtu disponon dhe nje ambjend lavanderie si dhe 4 poste parkimi. Në rezidencën Long Hill ju do të gjeni të gjitha facilitetet që ju nevojiten.Rezidenca Long Hill ofron ambiente sportive shumëfunksionale (tenis, minifutboll dhe basketboll), kend lojërash për fëmijë, cerdhe, pishina të hapura, bar dhe restorant si dhe shume facilitete te tjera . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 350
  • Siperfaqe neto : 350

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme