Pronat

Zyre ne shitje , Myslym Shyri Tirana - Tirana - Myslym Shyri

Per Shitje 45,000€

Tipare

  • ID: 1411
  • Lloji I prones: Zyre
  • Siperfaqe: 25.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 45,000€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet zyre ne zonen e Myslym Shyrit . Zyra ka siperfaqe 25 m2 dhe eshte e pershtatshme edhe per lloje te tjera biznesi . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 25
  • Siperfaqe neto : 25

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme