Pronat

Garsoniere ne shitje , Misto Mame Tirana - Tirana - Misto Mame

Per Shitje 40,000€

Tipare

 • ID: 1412
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 50.00 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 40,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet Garsoniere ne Misto Mame . Garsonieria ka siperfaqe 50m2 dh eshte e organizuar ne nje sallon ndenje + kuzhine , 1 tualet dhe 1 ballkon . Objekti ndodhet buze rruge dhe eshte i sapo perfunduar . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 50
 • Siperfaqe neto : 50

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme