Pronat

Apartament me qera te 21-Dhjetori ! Tirana - Tirana - 21 dhjetori

Per Qira 500€

Tipare

 • ID: 1413
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 100.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 500€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Apartament me qera te 21-Dhjetori ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti . Aparatmenti eshte i mobiluar me nje firniture moderne . Ne vleren e publikuar eshte i perfshire dhe nje post parkimi .Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme