Pronat

Kapanon me qera ne Autostraden Tirane - Durres ! Tirana - Tirana - Autostrada Tiranë-Durrës

Per Qira 2,500€

Tipare

 • ID: 1414
 • Lloji I prones: Komercial
 • Siperfaqe: 800.00 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 2,500€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 4

Pershkrim

Kapanon me qera ne Autostraden Tirane-Durres ! Kapanoni ka nje siperfaqe ndertimi 800 m2 dhe siperfaqe trualli 3500 m2 .Dimensionet e kapanonit jane 16 mt * 49mt me lartesi (h 7 mt ) . Pjesa balllore e kapanonit eshte e projektuar me dy kate e pershtatshme per secretary , showroom , Zyra etj. Zyrat jane te paisura me tavolina pune , me kondicioner , te shtruara me parket. Vlera e publikuar ehste Neto ! Per me teper informacion na kontaktonin ne C:0684073990\0693503642

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 4
 • Siperfaqe totale : 800
 • Truall/ toke : 3500

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme