Pronat

Super Apartament per qera ne afersi te TEG ! Tirana - Tirana - TEG

Per Qira 1,500€

Tipare

 • ID: 1417
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 140.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 1,500€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Super Apartament per qera ne afersi te TEG ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualetet . Apartamenti eshte kati i 3-te i nje rezidence e cila eshte ndertuar me standarte te larta bashkekohore . Apartamenti eshte i mobiluar me nje firniture shume cilesore . Per me teper informacion na kontaktoni ne : 0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 140

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme