Pronat

Zyre me qera te Rruga e kavajes ! Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes

Per Qira 2,500€

Tipare

 • ID: 1421
 • Lloji I prones: Zyre
 • Siperfaqe: 237.00 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 2,500€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Zyre me qera te Rruga e Kavajes ! Zyra ka nje siperfaqe prej 237 m2 dhe 124 m2 verande. Ambjenti eshte pjese e nje kompleksi te ri i ndretuar me standartet te larta bashkekohore . Zyra eshte open space . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Siperfaqe totale : 237
 • Truall/ toke : 361

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme