Pronat

Apartament ne shitje tek Farmacia 10 Tirana - Tirana - Rruga e Dibres

Per Shitje 70,015€

Tipare

 • ID: 1421
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 73.70 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 70,015€
 • Cmimi/m2: 950€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet apartament 1+1 tek Farmacia 10.Apartamenti eshte organizuar ne kuzhinen sebashke me dhomen e ndenjes , dhomen e gjumit , tualet dhe ballkon . Ka siperfaqe 73.7 m2 dhe nodhet ne katin e 5 mbi dyqane. Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi qe po ndertohet me standarte te larta dhe siguri maksimale. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne cel:0684073990 ose email : [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 73.7
 • Siperfaqe neto : 73.7

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme