Pronat

Zyre me qera ne afersi te liceut artistik ! Tirana - Tirana - Liceu Artistik

Per Qira 1,000€

Tipare

  • ID: 1423
  • Lloji I prones: Zyre
  • Siperfaqe: 150.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 1,000€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 2

Pershkrim

Zyre me qera ne afersi te liceut artistik ! Zyra ka nje siperfaqe 150 m2 , eshte kati i dyte i nje objekti kater katesh i cili eshte i organizuar i gjithi ne ambjente zyrash . Vlera e publikuar eshte optimale ne raport me cmimet qe ofron zona dhe investimi qe ka zyra . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 2
  • Siperfaqe totale : 150

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme