Pronat

Super Vile Ne Shitje , Drymades Tirana - Tirana

Per Shitje 440,000€

Tipare

 • ID: 1428
 • Lloji I prones: Vile
 • Siperfaqe: 151.80 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 440,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Vile moderne ne shitje ne Drymades. Vila ka një sipërfaqe trualli 227.30 m2 dhe është 2 kate, me siperfaqe totoale 151.80m2 . Vila është e vendosur në një kompleks vilash të ndertuara me standarte dhe cilesi te larte afer bregdetit . Kompleksi ofron komoditet dhe siguri të lartë. Do të ishte gjithashtu një mundësi e mirë investimi. Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë kontaktoni C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 151.80
 • Truall/ toke : 227.30
 • Siperfaqe neto : 151.80

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme