Pronat

Zyre per qera , Prane HIpotekes Tirana - Tirana

Per Qira 800€

Tipare

  • ID: 1431
  • Lloji I prones: Zyre
  • Siperfaqe: 100.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 800€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Jepet me qera zyre prane Hipotekes. Zyra ka siperfaqe 100m2 dhe ndodhet ne katin e dyte. Ambjenti eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme aktivitetesh dhe eshte plotesisht i investuar . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 dhe [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 100
  • Siperfaqe neto : 100

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme