Pronat

Zyre me qera 70 m2 ne Bllok ! Tirana - Tirana - Blloku

Per Qira 800€

Tipare

  • ID: 1434
  • Lloji I prones: Zyre
  • Siperfaqe: 70.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 800€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 1

Pershkrim

Zyre me qera 70 m2 ne Bllok ! Zyra eshte kati i dyte i nje pallati i cili eshte i ndertuar me standarte bashkekohore dhe eshte i pozicionuar ne qender te bllokut . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe totale : 70

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme