Pronat

Apartament 1+1 ne shitje, Blloku Tirana - Tirana

Per Shitje 99,000€

Tipare

 • ID: 1437
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 47.00 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 99,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament 1+1 ne shitje ne Bllok . Apartamenti ka siperfaqe 47m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje , nje kuzhine , nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin 7 jo te fundit. Zona ku ndodhet aapartamenti eshte nder zonat me te preferuara e cila ofron te gjitha facilitetet. Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar dhe i investuar . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 47
 • Siperfaqe neto : 47

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme