Pronat

Zyre me qera ne afersi te Liceut Artistik! Tirana - Tirana - Liceu Artistik

Per Qira 1,500€

Tipare

  • ID: 1438
  • Lloji I prones: Zyre
  • Siperfaqe: 120.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 1,500€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 2

Pershkrim

Zyre me qera ne afersi te Liceut Artistik! Zyra ka nje siperfaqe 120 m2, eshte e organizuar ne kater ambjente, dy veranda dhe dy tualete. Zyra eshte totalisht e investuar sipas standarteve bashkekohore. Per me teper informacion na kontaktoni ne C :0684073990 /0693503642

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 2
  • Siperfaqe totale : 120

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme