Pronat

Vile me qera ne afersi te TEG ! Tirana - Tirana - TEG

Per Qira 5,000€

Tipare

 • ID: 1439
 • Lloji I prones: Vile
 • Siperfaqe: 700.00 m2
 • Dhoma: 4
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 5,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 3

Pershkrim

Vile me qera ne afersi te TEG ! Vila ka nje siperfaqe prej 750 m2 siperfaqe ndertimi dhe 950 siperfaqe truall . Eshte e organizuar ne tre kate , kati -1 i cili i eshte dedikuar zones se argetimit dhe mirmbajtjes se viles , kati i pare ne te cilen ndodhen dhoma e dites , dhe kati i dyte ndodhen kater dhoma gjumi . Ne pjesen e oborrit te viles eshte dhe pishina . Vila eshte e mobiluar ne stilin Neo-Klasik . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 700
 • Truall/ toke : 950

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme