Pronat

Apartament 1+1 ne shitje, Komuna e Parisit Tirana - Tirana - Komuna e Parisit

Per Shitje 77,000€

Tipare

 • ID: 1440
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 55.00 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 77,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament 1+1 ne shitje te Komuna e Parisit . Apartamenti ka siperfaqe 55m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje , nje kuzhine , nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 12 jo te fundit dhe ka orientim lindjen. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te preferuara e cila ofron te gjitha facilitetet. Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar dhe i investuar . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 55
 • Siperfaqe neto : 55

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme