Pronat

Apartament ne shitje te Liqeni i Thate ! Tirana - Tirana - Liqeni i Thate

Per Shitje 75,000€

Tipare

 • ID: 1441
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 89.70 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 75,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament ne shitje te Liqeni i Thate ! Apartamenti eshte i organizur si duplex , ka nje siperfaqe prej 56.50 m2 kati i pare dhe 25 m2 kati i dyte . Eshte kati 0 teknik . Apartamenti eshte pjese e nje pallati te zona e ullishteve . Vlera e publikuar eshte okazion ne raport me cmimin qe ofron zona . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 89.7

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme