Pronat

Apartament 1+1 ne shitje tek Liqeni Tirana - Tirana - Liqeni

Per Shitje 93,430€

Tipare

 • ID: 1443
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 71.87 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 93,430€
 • Cmimi/m2: 1300€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament 1+1 ne shitje tek Liqeni . Apartamenti ka siperfaqe 71.87 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje , nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katine 1 banim dhe ka pamje nga liqeni ne ballkon. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te preferuara e cila ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 71.87
 • Siperfaqe neto : 71.87

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme