Pronat

Apartament me qera ne afersi te TEG ! Tirana - Tirana - Blloku

Per Qira 800€

Tipare

 • ID: 1445
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 80.00 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 800€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament me qera ne afersi te TEG ! Apartmneti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte pjese e nje rezidence e cila eshte e ndertuar sipas standarteve bashkekohore dhe ofron siguri maksimale . Aparatmenti eshte i mobiluar ne stilin modern . Per me teper informacion na kontaktonin ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 80

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme