Pronat

Apartament me qera ne qender te Tiranes ! Tirana - Tirana - Qender

Per Qira 1,000€

Tipare

 • ID: 1446
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 200.00 m2
 • Dhoma: 4
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 1,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Apartament me qera ne qender te Tiranes ! Apartamenti eshte i organizuar si duplex , ka siperfaqe 200 m2 . Organizohet ne kater dhoma , dy tualete dhe nje soxhorno . Apartamenti eshte pjese e nje pallati ekzistues , eshte kati i dyte . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 200

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme