Pronat

Apartament 2+1 ne shitje. Tirana - Tirana - Sauk

Per Shitje 104,500€

Tipare

  • ID: 1447
  • Lloji I prones: Apartament
  • Siperfaqe: 103.10 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 104,500€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 prane rrethrrotullimit te Saukut. Objekti eshte ne faze ndertimi dhe pritet te perfundoje per 1 vit . Apartamenti ka siperfaqe totale 116.2 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje , nje kuzhine ,dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon . Objekti ku ndodhet apartamenti eshte 3,4 dhe 5 kate . Apartamenti ndodhet ne katin 4. Zona ku ndodhet objekti eshte nje zone ne zhvillim dhe me shume akses levizjeje. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 116.2
  • Siperfaqe neto : 103.1

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme