Pronat

Apartament per shitje te Rruga Mustafa Matohiti ! Tirana - Tirana - Rruga Mustafa Matohiti

Per Shitje 240,000€

Tipare

 • ID: 1449
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 113.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 240,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Apartament per shitje te Rruga e Sales ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor te vogel i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Apartamenti ka siperfaqe 113 m2 , eshte kati i peste .Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 113

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme