Pronat

Vile me qera ne afersi te TEG ! Tirana - Tirana

Per Qira 3,000€

Tipare

 • ID: 1450
 • Lloji I prones: Vile
 • Siperfaqe: 580.00 m2
 • Dhoma: 6
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 3,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 5

Pershkrim

Vile me qera ne afersi te TEG ! Vila eshte pjese e nje rezidence banimi e ndertuar me me standarte te larta bashkekohore. Eshte e organizuar ne tre kate , kati i pare i eshte dedikuar dhomes se dites ku eshte vendosur kendi i gatimit dhoma e ndenjes e cila eshte me fasade xhami . Katet e dyta jane dhomat e gjumit dhe tualetet. Vila jepet me qera pjeserisht e mobiluar . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 5
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 580

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme