Pronat

Apartament me qera te Rruga e Kavajes! Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes

Per Qira 850€

Tipare

  • ID: 1451
  • Lloji I prones: Apartament
  • Siperfaqe: 114.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 850€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Apartament me qera te Rruga e Kavajes! Apartamenti organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni. Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti. Apartamenti eshte i mobiluar me firniture shume cilesore. Ne vleren e publikuar jane te perfshira dhe taksat. Per me teper informacion na kontaktoni ne C :0684073990 /0693503642

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 114

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme