Pronat

Apartament me qera ne afersi te TEG ! Tirana - Tirana - TEG

Per Qira 1,000€

Tipare

 • ID: 1452
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 104.17 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 1,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament me qera ne afersi te TEG ! Apartamenti eshte i organizur ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni , me pas kalohet te dhoma e gjumit e cila ka ballkon . Apartamenti eshte i mobiluar me nje firniture shume cilesore ne stilin modern . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 104.17

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme