Pronat

Apartament me qera ne Bllok ! Tirana - Tirana - Blloku

Per Qira 1,300€

Tipare

 • ID: 1453
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 170.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 1,300€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Apartament me qera ne Bllok ! Apartamenti ka siperfaqe 170 m2 , eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites, kendi i gatimit , dhe dy dhomat e gjumit . Dhoma e dites ka fasade xhami e cila ofron pamje nga parku . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 170

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme