Pronat

Apartament me qera ne afersi te Gardes ! Tirana - Tirana - Garda

Per Qira 1,800€

Tipare

 • ID: 1455
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 190.00 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 1,800€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Apartament me qera ne afersi te Gardes ! Apartamenti ka siperfaqe 190 m2 , eshte i organizuar ne dhomen e dites dhe tre dhoma gjumi . Apartamenti sapo eshte rinovuar dhe eshte i mobiluar me nje firniture cilesore . Zona ne te cilen ndodhet eshte zone elitare e cila ka aksese me zonat e tjera te kryeqytetit . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 190

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme