Pronat

Apartament me qera ne afersi te kopshtit zoologjik ! Tirana - Tirana - Liqeni i Thate

Per Qira 350€

Tipare

 • ID: 1456
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 90.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 350€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Apartament me qwra ne afersi te kopshtit zoologjik ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet dhe kendi i gatimit . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Apartamenti ka vetem kendin e gatimit dhe hidrosanitaret . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme