Pronat

Apartament 2+1 ne shitje, Rruga e elbasanit Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit

Per Shitje 106,500€

Tipare

 • ID: 1468
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 71.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 106,500€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 ne rrugen e Elbasanit . Apartamenti ka siperfaqe 71 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 koridor shperndares , 1 sallon ndenje + 1 kuzhine , 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 verande . Apartamenti ndodhet ne katin 7 te nje objekti 8 katesh te sapo ndertuar i pajisur me ashensor . Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet . Gjithashtu eshte nje mundesi e mire investimi pasi ndodhet afer Fakultetit Ekonomik . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 dhe [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 71
 • Siperfaqe neto : 71

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme