Pronat

Apartament 2+1 ne shitje, Don Bosko Tirana - Tirana - Don Bosko

Per Shitje 82,000€

Tipare

 • ID: 1474
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 81.16 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 82,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament 2+1 ne shitje ne Don Bosko. Apartamenti ka siperfaqe 81.16m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje , nje kuzhine , dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje objekti te ri ne ndertim i cili do te kete cilesi , komoditet dhe siguri maksimale. Apartamenti ka orientim nga perendimi. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te preferuara e cila ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 81.16

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme