Pronat

Apartament me qera ne Bllok ! Tirana - Tirana

Per Qira 1,000€

Tipare

 • ID: 1479
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 102.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 1,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Apartament me qera ne Bllok ! Aparatmenti ka siperfaqe 102 m2 eshte i organizuar ne nje korridor te vogel i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndohet kendi i gatimit dhe ballkoni , me pas kalohet te dy dhomat e gjumit ku dhoma matrimoniale ka tualet te dedikuar . Aparatmenti eshte pjese e nje pallati i cili eshte i ndertuar me standarte te larta dhe ofron siguri maksimale . Apartamenti mund te jepet per banim dhe per zyra . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 102

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme