Pronat

Okazion! Apartament ne shitje tek Farmacia 10 ! Tirana - Tirana - Rruga e Dibres

Per Shitje 0€

Tipare

  • ID: 1479
  • Lloji I prones: Apartament
  • Siperfaqe: 111.80 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 0€/ m2
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 tek Farmacia 10.Apartamenti eshte organizuar ne kuzhinen sebashku me dhomen e ndenjes ,dy dhomat e gjumit , tualet dhe ballkon . Ka siperfaqe 111.8m2 dhe nodhet ne katin e 6 mbi dyqane. Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi qe po ndertohet me standarte te larta dhe siguri maksimale. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne cel:0684073990 ose email : [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 111.8
  • Siperfaqe neto : 111.8

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme