Pronat

Apartament me qera ne bllok ! Tirana - Tirana - Blloku

Per Qira 800€

Tipare

 • ID: 1481
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 100.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 800€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament me qera ne Bllok ! Apartamenti ka siperfaqe 100 m2 , eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni i cili ofron pamje piktoreske te qytetit . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualetet . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre shume komode. Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme