Pronat

Apartament per shitje te Kodra e Diellit 2 ! Tirana - Tirana - Kodra e Diellit

Per Shitje 76,000€

Tipare

 • ID: 1489
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 77.67 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 76,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament per shitje te Kodra e Diellit 2 ! Apartamenti eshte ne faze ndertimi , eshte pjese e integruar e Kodres se Diellit 2 ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ne te cilen ndodhet dhe kendi i gatimit , me pas klaohet te dhoma e gjumit dhe veranda e cila ka nje siperfaqe prej 4,45 m2 . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 77.67

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme