Pronat

Vile moderne ne shitje prane Liqenit te Farkes ! Tirana - Tirana - Farke

Per Shitje 500,000€

Tipare

 • ID: 1492
 • Lloji I prones: Vile
 • Siperfaqe: 500.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 500,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 3

Pershkrim

Shitet vile moderne 2 kateshe prane Liqenit te Farkes ! Vila ka nje siperfaqe 500 m2 truall dhe 365 m2 ndertim. Eshte e perbere nga nje soxhorno e madhe , kuzhina, dy dhoma gjumi dhe lavanderi. Eshte totalisht e mobiluar me nje furniture moderne dhe te ofron mundesine e nje jete te qete dhe komode. Eshte e paisur me sistem ngrohje ftoje nga dyshemeja ,sistem kamerash, smart home dhe sistem termoizolimi. Oborr i kuruar me 30 peme frutore .Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne emai :[email protected] ose telefon: +355684073990.

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 3
 • Siperfaqe totale : 500
 • Siperfaqe neto : 500

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme