Pronat

Vile me qera , te 21 Dhjetori Tirana - Tirana - 21 dhjetori

Per Qira 800€

Tipare

 • ID: 1506
 • Lloji I prones: Vile
 • Siperfaqe: 225.00 m2
 • Dhoma: 4
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 800€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Jepet me qera kati 2 dhe 3 i nje vile ne zonen e 21 dhjetorit prane Mondialit . Katet jane te organizuar ne forme duplexi dhe kane hyrje me vete. Vila eshte e organizuar ne 4 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje , 1 ambjent gatimi i ndare nga salloni , 2 tualete ,1 verande e madhe si dhe 1 vend parkimi . Zona ku ndodhet Vila eshte nder zonat me te preferuara e cila ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 225
 • Siperfaqe neto : 225

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme