Pronat

Zyre me qera ne qender ne afersi te Hotel Plazes ! Tirana - Tirana - Qender

Per Qira 1,400€

Tipare

  • ID: 1507
  • Lloji I prones: Zyre
  • Siperfaqe: 130.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 1,400€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 1

Pershkrim

Zyre me qera ne qender ne afersi te Hotel Plazes ! Zyra ka nje siperfaqe prej 130 m2 . Eshte pjese e nje qendre biznesi e cila orfon te gjitha facilitetet e nevojshme . Zyra ka dhe nje kend gatimi te dedikuar . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe totale : 130

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme