Pronat

Ambjent biznesi ne shitje , Ali Demi Tirana - Tirana - Alidemi

Per Shitje 187,000€

Tipare

  • ID: 1513
  • Lloji I prones: Ambjent Biznesi
  • Siperfaqe: 74.72 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 187,000€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet ambjent biznesi ne zonen e Ali Demit . Ambjenti ka siperfaqe 74.72 m2 dhe ka kubature shume te rregullt . Objekti ku ndodhet ambjenti eshte ndertim i ri buze rruge . Zona gjithashtu eshte zone e populluar dhe qe ofron te gjitha facilitetet.Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 74.72
  • Siperfaqe neto : 74.72

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme