Pronat

Apartament 1+1 në shitje pranë zonës së Oxhakut . Tirana - Tirana - Oxhaku

Per Shitje 57,100€

Tipare

  • ID: 1527
  • Lloji I prones: Apartament
  • Siperfaqe: 64.86 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 57,100€
  • Cmimi/m2: 880€/ m2
  • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet apartament 1+1 pranë zonës së Oxhakut. Apartamenti ka siperfaqe totale 64.86 m2 dhe sipërfaqe të brendshme 56.9 m2. Ndodhet ne katin e 5 të një pallati të ndërtuar me standarte te larta dhe ka orinetim Jug-Lindje. Termoizolimi, sistemi i izolimit akustik (ka njëkohësisht funksion edhe termoizolues),postet e paneleve diellore për cdo apartament dhe vetratat me xham të dyfishtë e profile plastike bëjnë të mundur eficencën energjetike maksimale sipas standarteve europiane në përputhje me nevojat e diktuara nga kushtet klimaterike lokale. Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : +355684073990 ose në email : [email protected]

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe totale : 64.86

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme