Pronat

Apartament 2+1 ne shitje prane Oxhakut . Tirana - Tirana - Oxhaku

Per Shitje 87,380€

Tipare

 • ID: 1528
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 99.30 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 87,380€
 • Cmimi/m2: 880€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 pranë zonës së Oxhakut. Apartamenti ka siperfaqe totale 99.3 m2 dhe sipërfaqe të brendshme 87.12 m2. Ndodhet ne katin e 4 të një pallati të ndërtuar me standarte te larta dhe ka orinetim Jug-Perendim. Termoizolimi, sistemi i izolimit akustik (ka njëkohësisht funksion edhe termoizolues),postet e paneleve diellore për cdo apartament dhe vetratat me xham të dyfishtë e profile plastike bëjnë të mundur eficencën energjetike maksimale sipas standarteve europiane në përputhje me nevojat e diktuara nga kushtet klimaterike lokale. Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : +355684073990 ose në email : [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 99.3

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme