Pronat

Apartament ne shitje te Stadiumi Dinamo ! Tirana - Tirana - Stadiumi Dinamo

Per Shitje 60,000€

Tipare

 • ID: 1532
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 41.00 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 60,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament ne shitje te Stadiumi Dinamo ! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 41 m2 . Eshte i organizuar ne dy ambjente dhe nje tualet . Apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri i pozicionuar ne rruge kryesore, eshte kati i dyte. Apartamenti eshte mundesi shume e mire investimi , per klinike dentare, klinike mjekesore, zyra etj . Per me teper inforacion na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 41

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme