Pronat

Apartament ne shitje te Stadiumi Dinamo ! Tirana - Tirana - Stadiumi Dinamo

Per Shitje 102,000€

Tipare

 • ID: 1533
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 71.00 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 102,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament ne shitje te Stadjumi Dinamo ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor te vogel i cili ben shperndarjen te dhoma e dites , me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti ka siperfaqe 71 m2, eshte kati i 6-te . Apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri i pozicionuar buze rruge kryesore . Apartamenti ka dy ballkone dhe ka ndricim natyral ne te gjithe shtepine. Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 71

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme