Pronat

Apartament me qera ne afersi te TEG ! Tirana - Tirana - TEG

Per Qira 1,100€

Tipare

 • ID: 1534
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 160.00 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 1,100€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Apartament me qera ne afersi te TEG ! Apartamenti ka siperfaqe 170 m2 , eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit , me pas kalohet te tre dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre komode dhe me nje firniture shume cilesore . Eshte pjese e nje rezidence banimi e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 160

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme