Pronat

Apartrament 2+1+2 ne shitje , Pazari i Ri Tirana - Tirana - Pazari I ri

Per Shitje 195,000€

Tipare

 • ID: 1535
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 106.61 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 195,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Shitet apartament 2+1+2 te Pazari i Ri . Apartamenti ka siperfaqe 106.61m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon te madh ndenje + kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 tualete, dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje objeti ne ndertim i pajisur me ashensor.Apartamenti ka orientim nga perendimi dhe gjithashtu ka te perfshire 2 poste parkimi. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te preferuara dhe shume prane qendres . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 106.61
 • Siperfaqe neto : 106.61

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme