Pronat

Apartament me qera ne afersi te UET ! Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes

Per Qira 400€

Tipare

  • ID: 1536
  • Lloji I prones: Apartament
  • Siperfaqe: 70.00 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 400€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament me qera ne afersi te UET ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gaimit dhe ballkoni , me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte pjese e nje pllati te ri i cili eshte ndertuar me standarte te larta bashkekohore. Eshte i mobiluar me firniture shume cilesore . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe totale : 70

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme