Pronat

Toke 3000m2 ne shitje ne Mezez Tirana - Tirana

Per Shitje 300,000€

Tipare

  • ID: 1539
  • Lloji I prones: Toke
  • Siperfaqe: 0.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 300,000€
  • Cmimi/m2: 100€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet toke ne Mezes prane Topchanel . Toka ka siperfaqe 3000m2 me mundesi zgjerimi deri ne 9000m2 dhe eshte e pershtatshme per ndertim . Zona ku ndodhet toka eshte nje zone ne zhvillim dhe eshte nje mundesi shume e mire investimi . Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

  • Truall/ toke : 9000

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme