Pronat

Apartament me qera te Rruga e Kavajes ! Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes

Per Qira 290€

Tipare

 • ID: 1541
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 110.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 290€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament me qera te Rruga e Kavajes ! Apartamenti eshte kati i 9-te i nje pallati te ri . Eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit , me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre modeste por i rehatshem . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 110

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme