Pronat

Ambjent biznesi ne shitje, Rruga e Kosovareve Tirana - Tirana - Rruga e Kosovarëve

Per Shitje 265,000€

Tipare

  • ID: 1542
  • Lloji I prones: Ambjent Biznesi
  • Siperfaqe: 84.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 265,000€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet ambjent biznesi te rruga e Kosovareve . Ambjenti ka siperfaqe 84m2 neto dhe ndodhet ne katin 0 buze rruge . Ambjenti eshte i pershtatshem per te zhvilluar aktivitete te ndryshme biznesi . Zona ku ndodhet eshte nje zone me levizshmeri te larte . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 84
  • Siperfaqe neto : 84

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme