Pronat

Apartament me qera te Brryli ! Tirana - Tirana - Brryli

Per Qira 350€

Tipare

 • ID: 1545
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 75.00 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 350€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament me qera te Brryli ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar me firniture moderne , eshte i pabanuar me pare . Eshte kati i 7 -te i nje pallati te ri te sapoperfunduar . Apartamenti ka orientim Jug-Lindje . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 75

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme