Pronat

Apartament me qera te Brryli ! Tirana - Tirana - Brryli

Per Qira 330€

Tipare

 • ID: 1546
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 100.00 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 330€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament me qera te Brryli ! Apartamenti eshte i organizura ne dy dhoma gjumi , dhomen e dites dhe tualeti . Eshte kati i 7-te i nje pallati te ri i cili eshte i ndertuar me standrte te larta bashkekohore. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme